Skontaktuj się z nami
Mai Peicheng

Numer telefonu : 0086-21-65086268

shanghai fartex imp. & exp. co., ltd.

SZANGHAJ FARTEX IMP. I EXP. SPÓŁKA.

  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa
marki Droga Mleczna, Złota Droga Mleczna, Wiosenny Taniec, Złota Ryba, Podwójna Ryba, Dziewięć Ryb, Panda itd. Ilość pracowników 120~200
Coroczne wyprzedaże 4000-4500 Rok założenia 2004
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Chiny shanghai fartex imp. & exp. co., ltd. profil firmy 0

Shanghai Fartex Import & Export Company Limited

Orient International Holding

Shanghai Textiles Imp.& Exp.Co., Ltd. Oddział w Pudong

 

Shanghai Fartex Import & Export Co., Ltd., największa spółka zależna Orient International Holding, Shanghai Textiles Import & Export Co., Ltd., została założona w 2004 roku. Nasza spółka macierzysta (Shanghai Textiles) jest jednym z najstarszych importerów i eksportują w Chinach i cieszy się dużą renomą na świecie.

 

Shanghai Fartex jest czołowym dostawcą szerokiej gamy wysokiej jakości tekstyliów do krajów na całym świecie. Roczna wielkość eksportu firmy wynosi około 50 milionów dolarów.Mamy długoterminowe kontrakty z ponad 2000 producentami w całych Chinach.Nasza firma należąca do grupy jest właścicielem wielu drukarni i farbiarni oraz fabryk odzieży, takich jak Shao Xin High Sun Printing-Dyeing Mill, jedno z najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się farbowaniem drukarskim w Chinach, które słyną z zaawansowanego sprzętu i technologii, a także z doskonałej jakości.

 

Poprzednikiem Shanghai Fartex jest 5. dział Shanghai Textiles, który jako pierwszy opracował i wyprodukował produkty T / C (Poli / Bawełna) w Chinach.W międzyczasie stworzyła marki takie jak Milky Way i Spring Dance ,, które są dobrze znane w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Południowej.

 

Chiny shanghai fartex imp. & exp. co., ltd. profil firmy 1Nasza firma sprzedaje różnorodne tkaniny w różnym składzie bielone, barwione, drukowane i barwione na przędzę do fabryk odzieży na całym świecie.Zdobyliśmy uznanie opinii publicznej za rozsądną cenę, wysoką jakość, terminowość dostaw i doskonałe usługi.Ponadto produkty były sprzedawane do wielu krajów w handlu hurtowym i detalicznym.Nasze marki cieszą się dużym uznaniem na rynku i dominują z dużym udziałem w rynku.


W naszych głównych produktach opracowywana jest również odzież, w tym koszule i dzianinowa bielizna eksportowana na rynek w Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

 

Ponadto nasza firma posiada również uprawnienia w zakresie importu i eksportu w zakresie samodzielnej obsługi oraz agenta wszelkiego rodzaju towarów i technologii (z wyjątkiem specjalnych towarów importowych i eksportowych określonych przez państwo oraz zakazanych przez państwo w imporcie i eksporcie).Naszym celem jest dostarczanie wartościowych towarów i wszechstronnych usług wysokiej jakości.

 

Szczerze zapewniamy wartościowe produkty i doskonałe usługi w zakresie wszechmocy.To, do czego dążymy, to długoterminowa i korzystna współpraca.Zapewniamy stabilny i długotrwały zysk, o ile zostaniesz naszym partnerem.

 

Dane kontaktowe firmy są następujące, czekamy na Twoje konsultacje.Bardzo dziękuję za uwagę i współpracę!

 

SHANGHAI FARTEX IMPORT AND EXPORT COMPANY LIMITED

DODAJ: 200 SI PING ROAD, SUNTEX INTERNATIONAL BUILDING, 20TH FL.

TEL : 86-21-65086268

FAKS : 86-21-65080384

 

 

Chiny shanghai fartex imp. & exp. co., ltd. profil firmy 2

Historia
SHANGHAI FARTEX IMPORT I EXPORT COMPANY LIMITED

Firma Backgrond

Rok założenia: 1957

Liczba pracowników: 390 w całej grupie, 24 w oddziale Fartex

Obrót firmy w USD / rok: 300 milonów

Przepustowość firmy w jardach / rok: 325 milonów

Rzeczywista wydajność firmy wykorzystywana w jardach / rok: 230 milonów

Liczba własnych fabryk: 7

Liczba podwykonawców: 45

Historia firmy

Shanghai Fartex Imp. & Exp. Co., Ltd. (dawna Shanghai Textiles Imp. & Exp. Corporation) została założona w 1957 roku. Była to jedna z najwcześniejszych, wyspecjalizowanych firm handlu zagranicznego. Jest to główne przedsiębiorstwo Orient International Holding Co., Ltd., które jest drugim co do wielkości krajowym przedsiębiorstwem konglomeratu w eksperymencie.

Usługa
Nasze główne produkty to:

TKANINA:

1. Tkaniny T / C (Poliester / Bawełna) 2. Tkaniny CVC (Bawełna Bogata / Poliester) 3. Bawełna 4. Ramie 5. Pościel

6. Tkaniny czesankowe 7. Wełny

PRZETWARZANIE:

1. Przędza 2. Greige Fabric 3. Blaching 4. Barwienie 5. Drukowanie 6. Przędza barwiona Tkaniny 7. Specjalna obróbka według wymagań klienta 8. Nadzorujemy i kierujemy zapewnieniem jakości, aby spełnić wymagania naszych klientów

ODZIEŻ:

1. Z naszej obecnej bazy produktów mamy możliwości produkcji odzieży

2. Odzież jest obecnie eksportowana do: Ameryki Południowej, Asutralia, Nowej Zelandii, Republiki Południowej Afryki itp.

MARKI:

MILKY WAY ZŁOTY MILKOWY SPOSÓB


WIOSENNA ZŁOTA RYBA ZŁOTY RYB


PODWÓJNE RYBY PANDA

Nasz zespół
Shanghai Fartex to doświadczona, profesjonalna i energiczna firma.

Zespół ds. Sprzedaży: kontakt z klientami, rozwiązywanie problemów w handlu itp.

Zespół Kontroli Jakości (Zespół QC): Testowanie tekstyliów i kontrola jakości produkcji itp.

Zespół finansowy: Zarządzaj finansami, otrzymuj i wypłacaj pieniądze na czas.

Każdego roku wiosną podejmiemy krótkie powołanie na podsumowanie zeszłego roku i plany na następny rok.