80GSM Wytłaczana włóknina 160 CM z nadrukiem z polipropylenu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: Oeko-Tex 100
Numer modelu: 20CD-SXCY-21-131-2
Minimalne zamówienie: negocjacja
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Plastikowe torby wewnątrz i worki poliestrowe na zewnątrz.
Czas dostawy: 6-7 tygodni
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 3 000 000 metrów na miesiąc
Kompozycja: 100% polipropylen kolor: Tłoczone
Szerokość: 160 cm Pora roku: Wszystko
Posługiwać się: pakowanie toreb na zakupy, wewnętrznych stron CD, akcesoriów podróżnych itp. Imię: Moda tłoczona z włókniny
Kod wystawy: 20CD-SXCY-21-131-2 Model: 80 gsm
Miejsce wysyłki: Szanghai Chiny Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
High Light:

Tkanina z nadrukiem polipropylenowym 160 CM

,

tkanina z wytłaczanego polipropylenu

,

tkanina nietkana 80GSM

Wytłaczana włóknina z modnym nadrukiem 100% polipropylen
Szczegółowe informacje o eksponatach

Nasza firma dostarcza różnorodne tkaniny i odzież do Europy, Ameryki, Środkowego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej, Afryki itp. Naszymi głównymi produktami są popelina bawełniana (drukowana, barwiona w masie, barwiona przędzą), dzianina, tkanina TC, polar , itp. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz więcej informacji i szczegółów.Kontaktowy adres e-mail to liyc@shtex.com.cn

 

Informacje o produkcie:

 

 

 

Nazwa produktu: włóknina

 

Specyfikacja produktu: Gramatura: 80 gramów

 

Szerokość: 160cm

 

Materiał produktu: polipropylen PP (polipropylen)

 

Pakowanie: rdzeń z tuby papierowej + przezroczysta folia z tworzywa sztucznego

 

Użycie produktu:

 

 

 

Włókniny są szeroko stosowane do pakowania toreb na zakupy, wewnętrznych stron CD, akcesoriów podróżniczych, jednorazowych materiałów medycznych, artykułów motoryzacyjnych, artykułów codziennego użytku, przemysłu, artykułów rolniczych i innych dziedzin.To rewolucyjne produkty, które zastępują tradycyjne tkaniny i papier.Zastosowania są następujące:

 

 

 

1. Odzież: podszewka odzieżowa, ciepłe materiały na odzież zimową (wewnętrzna część kurtek narciarskich, kołder, śpiwory), odzież robocza, odzież chirurgiczna, odzież ochronna, materiały zamszowe, dodatki odzieżowe.

 

2. Artykuły codziennego użytku: torby z włókniny, tkaniny do pakowania świeżych kwiatów, tkaniny do bagażu, dekoracje do domu (zasłony, obrusy, obrusy, środki do usuwania piasku, zasłony na okna, ściereczki).

 

3. Materiały opakowaniowe: włókniny są również używane do pakowania, dekoracji i innych celów, takich jak torby do pakowania, garnitury, przenośne szafy, wewnętrzne podłoża do butów, tapety dekoracyjne itp.

 

4. Włókniny dla rolnictwa: Włókniny odporne na promieniowanie UV są szeroko stosowane jako tkaniny do zbiorów rolniczych.Są higieniczne, termoizolacyjne, odporne na owady i mają zalety ochrony zielonego wzrostu upraw.

 

5. Produkty higieniczne dla hoteli i hoteli: Nasze produkty są również stosowane w produktach hotelarskich, w tym jednorazowych włókninach, takich jak ręczniki do twarzy, kapcie, worki higieniczne, prześcieradła, obrusy, poszewki na poduszki i tak dalej.

 

6. Produkty ochronne i izolacyjne: stosowane głównie do ochrony i izolacji, np. Do czyszczenia i malowania, a także fartuchy chirurgiczne, maski i fartuchy izolacyjne dla szpitali.

 

7. Medycyna i zdrowie: fartuchy chirurgiczne, maski i fartuchy izolacyjne na wizyty w szpitalu.Higieniczna osłona na buty: stosowana głównie w higienicznej i wolnej od kurzu przestrzeni, takiej jak laboratorium, szpital itp.

 

Szczegóły Produktu:

 

80GSM Wytłaczana włóknina 160 CM z nadrukiem z polipropylenu 0

 

80GSM Wytłaczana włóknina 160 CM z nadrukiem z polipropylenu 1

 

80GSM Wytłaczana włóknina 160 CM z nadrukiem z polipropylenu 2

 

Szczegóły kontaktu
Iris

Numer telefonu : +8618817381261